top of page
DSC_3689.JPG

Międzynarodowe Centrum Transpersonalne Holos

Zespół międzynarodowego ośrodka transpersonalnego HOLOS, pracującego pod nadzorem Stanislava Grofa.

 

Mamy ponad 25 lat doświadczenia z tą techniką, idę do Polski przez 20 lat. i dziękujemy za zaufanie. Lider zespołu Dr. Milan Hrabánek, lekarz i psychiatra, bezpośredni uczeń i asystent prof. Grofa, członek Grof Transpersonal Training w USA, główny organizator międzynarodowej konferencji transatersonalnej www.itcprague2017.org

Jesteśmy zespółem, który oferuje możliwość kontynuowania pracy w innych grupach, indywidualnych sesji w naszym Centrum Holos ze starannością 24 godziny.

lekarz, psychiatrą i psycholog z 27-letnim doświadczeniem zawodowym oraz certyfikatowany instruktor Oddychania Holotropowego w Grof Transpersonal Training,/1997/, asystent prof. S.Grofa. Jest lider zespołu terapeutycznego Holos w Republice Czeskiej z siedzibą w Opavie, pracując pod nadzorem prof. Stanislava Grofa. W ostatnich latach zajmuje się przede wszystkim leczeniem uzależnień i kryzysów duchowych, wykorzystując metody psychologii transpersonalnej i holotropic ART. Organizuje seminaria w Polsce od ponad 20 lat. Gwarantuje jakość i fachowość.

arte- oraz muzykoterapeuta, cetryfikowana w Grof Transpersonal Training /2018/ 

bottom of page