top of page

sob., 18 lut

|

Międzynarodowe Centrum Holos

Warsztat oddychania holotropowego w języku polskim

Warsztat psychologii transpersonalnej i oddychnia holotropowego w Opawie w języku polskim.

Přihlašování již bylo ukončeno.
Zobrazte další akce.
Warsztat oddychania holotropowego w języku polskim
Warsztat oddychania holotropowego w języku polskim

Czas i lokalizacja

18 lut 2023, 13:00 – 19 lut 2023, 17:00

Międzynarodowe Centrum Holos, Marie Dolanské 8/12, 746 01 Opava-Vlaštovičky, Česko

O wydarzeniu

Zespół międzynarodowego ośrodka transpersonalnego HOLOS, pracującego pod nadzorem Stanislava Grofa zaprasza na warsztat psychologii transpersonalnej i oddychania holotropowego w Opawie w języku polskim.

Jeśli jeszcze nie uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w warsztacie z oddychania holotropowego, przed rejestracją należy odbyć wstępną konsultację przez Skype.

Aby umówić się na wstępną konsultację, prosimy o zarezerwowanie daty i godziny w naszym systemie rezerwacji

Spotkanie trwa 50 minut i kosztuje 175 PLN. Konsultacje prowadzone są przez Malgorzatę Haduch, członek Grof® Legacy Traininig - Holos.

Drodzy polscy przyjaciele,

Chcielibyśmy zaprosić Was do naszego centrum Holos. Wiele osoób wyraziło zainteresowanie warsztatami oddychania holotropowego w naszym Centrum. Dlatego proponujemy Wam wyjątkowe wydarzenie, które przygotowaliśmy w języku polskim. Jest to weekendowy warsztat holotropowego oddychania. Seminarium jest przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczestników. Centrum Holos znajduje się na granicy z Polską, dlatego dojazd do nas jest dogodny.

Mamy ponad 25 lat doświadczenia z tą techniką. Liderem naszego zespołu jest Dr. Milan Hrabánek, lekarz i psychiatra, bezpośredni uczeń i asystent prof. Grofa, członek Grof Transpersonal Training w USA, a także główny organizator międzynarodowej konferencji transatersonalnej www.itcprague2017.org

Ponadto jesteśmy zespołem, który oferuje możliwość kontynuowania pracy w innych grupach, indywidualnych sesji w naszym Centrum Holos z dostępnością 24 godziny.

Seminarium prowadzi:

Dr. Milan Hrabánek lekarz, psychiatrą i psycholog z 27-letnim doświadczeniem zawodowym oraz certyfikatowany instruktor Oddychania Holotropowego w Grof Transpersonal Training,/1997/, asystent prof. S.Grofa. Przez 20 lat Dr Hrabánek pracował także w Polsce, jako gościnny wykładowca oraz prowadzący seminaria oddychania holotropowego. Obecnie iest liderem zespołu terapeutycznego Holos w Republice Czeskiej z siedzibą w Opavie, pracuje pod bezpośrednim nadzorem prof. Stanislava Grofa. W ostatnich latach zajmuje się przede wszystkim leczeniem uzależnień i kryzysów duchowych, wykorzystując metody psychologii transpersonalnej i holotropic ART. Organizuje seminaria w Polsce od ponad 20 lat. Jego wiedza, wyjątkowe doświadczenie a także pasja do swojej pracy gwarantują jakość i fachowość.

__________________________________________________________

WARSZTATY ADRESOWANE SĄ DO OSÓB:

 • Zainteresowanych samopoznaniem i pracą nad sobą
 • Szukających kierunku duchowego rozwoju, głębokiego podejścia do sensu życia i dialogu z ludźmi o podobnym nastawieniu
 • Uczestniczących w programach rehabilitacyjnych dla uzależnionych
 • Szukających skutecznej profilaktyki uzależnień
 • Wyrastających (pochodzących z) w nieharmonijnych lub dysfunkcyjnych rodzinach
 • Pracujących z ludźmi (psychologowie, pracownicy opieki zdrowotnej, doradcy, terapeuci)
 • Przeżywających zmiany kryzysowe w życiu (rozwód, śmierć bliskich, utrata pracy itp.)
 • Pragnących rozwijać własną twórczość artystyczną

___________________________________________________

WARSZTATY NIE SĄ PRZEZNACZONE DLA OSÓB:

 • chorych (choroby serca, nadciśnienie, niektóre rodzaje padaczki, glaukoma, naczyniaki, tętniaki, schorzenia psychiczne, centralnego układu nerwowego, choroby infekcyjne) oraz dla których Oddychanie Holotropowe może być trudne pod względem fizycznym i emocjonalnym.
 • przeciwskazaniem jest też ciąża oraz nadużywanie alkoholu lub narkotyków (z marihuaną włącznie) w ciągu ostatnich 30 dni
 • przeciwskazaniem jest też używanie psychofarmaceutyki i tabletek, które wpływają na psychikę!!!

Logistyka:

Warsztaty potrwają dwa dni. Zaczynamy w sobotę ok godz. 13.00; rejestracja uczestników odbywa się od godziny 12.00 prosimy o punktualne przybycie. Po przywitaniu, wstępnym zapoznaniu się z techniką i utworzeniu par (oddychający/opiekun), odbędzie się pierwsza sesja Oddychania Holotropowego. Zakończenie integrowania procesu przewidujemy około godz. 22.00. Drugą sesję planujemy w niedzielę od godz. 9.00 do ok. godz. 17.00. Warsztat zakończymy wspólnym dzieleniem się osobistymi doświadczeniami dotyczącej przebytej sesji. Prosimy o zarezerwowanie czasu na całość warsztatów.

Prosimy o zabranie ze sobą: Karimaty, koca, prześcieradła (nakładanego na materac z gumką podtrzymującą), poduszki, bawełnianej (!) chustki lub klapy na oczy (do zakrycia oczu), ręcznika, wystarczająco wygodnego i luźnego ubrania oraz obuwia na zmainę, lekkiego jedzenia na cały dzień. Zapewniamy małe przekąski. Na miejscu jest w pełni wyposażona kuchnia do przygotowywania posiłków.

W cenę warsztatu wliczone jest zakwaterowanie w pokojach.

Inwestycja: 800 PLN

Warunki zwrotu opłaty za warsztat:

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w czasie 7 – 2 dni do rozpoczęcia warsztatów zwracamy 50% opłaty, w czasie krótszym niż 24 godziny przed rozpoczęciem opłaty nie zwracamy. W przypadku choroby, po konsultacji z Państwem i przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego możemy przenieść państwa zgłoszenie na najbliższy warsztat OH. W przypadku zmian prosimy o szybki kontakt.

Miejsce warsztatów:

Międzynarodowe Centrum Transpersonalne Holos

Ulica: Marie Dolanské 8/12

Miasto: Opava-Vlaštovičky

Republika Czeska

Transport:

Z Polski autostradą A1 w kierunku Ostrawy, zjazd nr 354 w kierunku Opawy. kontynuować drogą nr 11 przez miasto Opava w kierunku miasta Bruntál, wciąż przy drodze nr 11. W pierwszej wsi za Opawą, zwanej Vlaštovičky, znajduje się nasze centrum. zobacz mapę: https://goo.gl/maps/hPPfueihcuG2

Można także przyjechać do nas z Polski:

 • najbliższe miasto w Polsce: Racibórz, przejście graniczne: Pietraszyn –Sudice
 • z Wrocławia przez miasto Głubczyce w kierunku na miasto Krnov w Czechach i do Opawy

Kontakt: 

Biuro Holos:

E-mail - holos@holos.cz

Jeśli jeszcze nie uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w warsztacie z oddychania holotropowego, przed rejestracją należy odbyć wstępną konsultację przez Skype.

Aby umówić się na wstępną konsultację, prosimy o zarezerwowanie daty i godziny w naszym systemie rezerwacji

Spotkanie trwa 50 minut i kosztuje 175 PLN. Konsultacje prowadzone są przez Malgorzatę Haduch, członek Grof® Legacy Traininig - Holos.

Dr. Milan Hrabánek:

Wtorki w godzinach 8:30 do 9:00 numer +420 773 615 324

Bilety

 • Cena warsztatu 1 osoba

  W cenę warsztatu wliczone jest zakwaterowanie w pokojach.

  800,00 zł
  Wyprzedane

To wydarzenie jest wyprzedane

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page